עבודות מנוף

שירותי הובלות מכולות


`אופיר מנופים והובלות` – דואגים לכל הפרטים!


חברת `אופיר מנופים והובלות` מספקת שירותי הובלות מכולות כוללים ודואגת לכל הפרטים: מהטענת המכולה מהאוניה דרך שינוע המכולה מהנמלים השונים בארץ ועד אחסון המכולה והבאתה ליעדה.


הובלת מכולות נערכת על ידי צוותים מיומנים ומנוסים ובעזרת ציוד מתקדם שעומד בחזית הטכנולוגיה. ברשות החברה אישורי כניסה לכל נמלים בארץ, וקהל הלקוחות שלנו נהנה משירות אישי, מקצועי ואדיב, ומעמידה בלוחות הזמנים שנקבעו.


לקבלת מידע נוסף אודות שירותי הובלות מכולות עם `אופיר מנופים והובלות`,
התקשר: 052-8620077


הובלות מכולות לא הייתה מתאפשרת ללא המצאת המכולה. מכולות הן תיבות גדולות, העשויות מתכת, ומאז המצאתן חיינו השתנו וגם האופן שבו אנו עושים מסחר בינלאומי השתנה מהקצה אל הקצה.

מכולות מספקות פתרון נפלא לאחסון מטענים ושינוען ויש להן מספר יתרונות גדולים:


• עמידות - הובלות מכולות הן תוצר של תכנון נכון. המכולות תוכננו כך שיוכלו לעמוד בטלטולים של ים סוער, במהמורות של כבישים משובשים וכיסי אוויר.


• פריקה והעמסה – מכולות עוצבו מראש בצורה כזו שיוכלו להטען על אוניות, רכבות משאיות וכן על מטוסים בקלות.יתרה מכך, העברת המכולה מכלי תחבורה אחד לשני (מהאוניה למשאית המנוף, למשל) הוא נוח ומתוכנן היטב.


• בידוד – המתכות שמהן עשויות המכולות מבטיחות בידוד מקסימאלי בין החוץ לבין הציוד והמטען שבמכולה.


• בקרת נזקים – הובלות מכולות נחשבות לבטוחות ביותר מבחינת המטען. המכולות מסוגלות לשמור על שלמות המטען, ולמנוע נזקים למטען שבתוך המכולה במקרה של טלטול או פגיעה במכולה.


• אחסון – יתרון נוסף שיש למכולות על פני כל כלי אחר, הוא קלות האחסון של המכולות. כיום יש מגוון אפשרויות לאחסון מכולות, בין אם מדובר באחסון מכולות בקירור ובין אם יש צורך לאחסן טובין בתנאים הרמטיים.


• מגוון מידות – יש מספר רב של מידות למכולות, כך שכל אחד יכול להתאים את גודל המכולה לגודל המטען לשנע, כאשר המידות הרווחות ביותר הן 20 רגל וכן 40 רגל.


• תקנים – הובלת מכולות מגובה בתקנים בינלאומיים, המסדירים את תקינות המכולות וידועים בשם : isotainers.


להזמנת עבודה/להצעת מחיר
052-8620077
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

שירותי הובלות מכולות 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:052-8620077 -- מייל : info@omanof.co.il

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים