עבודות מנוף

הובלה ימית


אופיר מנופים מתמחה בהובלת מטענים אל כל נימלי הארץ ומכל נמלי הארץ. יש לכם מטענים שהגיעו לנמל ההובלה ימית? חברות רבות מזמינות היום ציוד אשר מקורו בחו"ל על כן הן זקוקות להובלת מנוף אשר יסייע להן להוביל את סחורתם מהנמל אל מחסני החברה. לא כל משאית מנוף רשאית להיכנס לתחומי הנמל ולקחת משם ציוד. חברת אופיר מנופים הינה חברה בעלת היתרי כניסה לנמל ועל כן היא יכולה לשנע עבורך סחורה אשר הגיעה בהובלה ימית מהנמל ולהובילו עבורך עד למחסן היעד.

לפרטים נוספים והזמנות התקשרו עכשיו: 050-576-5710 אופיר מנופים

אנו בחברת אופיר מנופים שמים דגש על הובלת הציוד של הלקוח בצורה בטוחה באמצעות הציוד הטוב והחדיש ביותר אשר קיים בשוק. הובלת מכולות אשר בהן ציוד יקר ערך ורב הן לא דבר של מה בכך, לכן חשוב להוביל אותן עם משאיות מנוף תקינות וחדישות ונהגים מקצועיים בעלי ותק אשר ירימו את המכולה בבטחה ולא יטלטלו אותה בעת ההרמה והנסיעה עד הגיעם אל היעד, לכן אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי חפצכם היקרים יגיעו אל יעדם בשלום וללא פגע.

אנשים רבים כיום בעת מסעותיהם בחו"ל רואים חפצי נוי, מכוניות, ריהוט לבית וכדומה אשר הם מעוניינים לייבא אותם לארץ בין אם לשימושם האישי ובין אם לצורכי מסחר. כאשר התכולה שהזמינו מגיעה לארץ לאחר שעברה את כלל הבדיקות במכס נדרש לשנע את המכולה שהגיעה על פי רוב דרך הים מהנמל אל ביתם או אל המפעל. שינוע מכולה אינו מתאפשר מחוץ לנמל ללא משאית מנוף אשר יכולה להרים את המכולה מחוץ לשטח הנמל ולהסיעה אל יעדה ברחבי הארץ ואף לפרוק אותה בדיוק במקום אשר ייעד לה בעליה בצורה בטוחה שלא תסב נזק לטובין אשר נמצא בה בעזרת הרמת מנוף.

אנו בחברת אופיר מנופים עושים הובלות מנוף לכל חלקי הארץ מצפונה ועד דרומה ומכל הנמלים ולכל ההובלות הימיות הקיימות. חברת אופיר מנופים קיימת בשוק מזה 15 שנה ומספקת מידי יום ביומו את השירותים הנ"ל ללקוחותיה הרבים. אופיר מנופים חרטה על דגלה לתת שירות מהיר טוב ומקצועי ללא פשרות של בטיחות במהלך העבודה. על כן אנו מעסיקים רק נהגים מקצועיים ומטפלים במשאיות במוסך של חברה המתמחה במנופים אשר מוודא את תקינות המנוף ומבצעת לו בדיקות תקופתיות.

לפרטים נוספים והזמנות התקשרו עכשיו: 050-576-5710 אופיר מנופים
להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלה ימית 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים