עבודות מנוף

מנוף להנפת ברזל בניין


הובלת ברזל - אופיר מנופים והובלות זה כלים איכותיים עם כוח אדם מיומן
למידע נוסף ו/או להזמנת עבודה התקשר עכשיו 050-576-5710.

 

ברזל הוא חומר מרכזי בו עושים שימוש בענף הבנייה והתעשייה. אנו זקוקים למשאית מנוף לשם הרמתו לצורך השינוע מהמפעל לאתר הבניה וגם באתר הבניה לצורך הרמתו בין מספר מקומות ופיזורו באתר הבניה. חומרי הברזל הנפוצים אותם מובילים בעזרת שירותי מנוף הם:


• רשתות ברזל
• עמודי ומוטות ברזל
• פיגומים ועוד.


אופיר מנופים למידע נוסף ו/או להזמנת עבודה התקשר עכשיו 050-576-5710

לא בכל אתר בניה כדאי להקים עגורן עקב עלותו הגבוהה שעולה בהרבה על שירותי משאית המנוף ועקב חוסר הצורך בו. לכן כאשר יש צורך להזיז ברזל ממקום למקום מספר פעמים בודדות שוכרים את שירותי משאית מנוף להוזזת החומרים בתוך שטח האתר, פעולה משתלמת החוסכת כסף רב וזמן עבודה יקר של הפועלים.


עם משאית המנוף עבודות הברזל הופכות מעבודות קשות ומאומצות לעבודות פשוטות שלוקחות רגעים וכך מזרזות את קצב העבודה באתר הבניה.

כאשר בוחרים משאית מנוף להובלה חשוב לדעת מה רוצים להוביל איתה ובערך מה משקלו בכדי להתאים את אופי העבודה לסוג המשאית אותה יש להזמין לשטח לבצע את העבודה. אם אנו רוצים להרים דברים כבדים מאוד רצוי להזמין משאית המסוגלת לבצע עבודה זו הן ביכולת הזרוע לשאת את המשקל והן ביכולת המרחק של פתיחת הזרוע שתוכל להגיע מנקודה לנקודה ללא מגבלה.

דבר נוסף אותו חשוב לקחת בחשבון כאשר עובדים באתר בניה הוא את מיומנותו של הנהג ומצב התחזוקה של המשאית. אם הנהג לא מיומן הוא יכול לגרום לטלטלות בעת הנפת הברזל ושאר הציוד שיפגעו ויסבו נזק למבנה ושאר הסחורה הנמצאת באתר הבניה.


אנו בחברת אופיר מנופים שמים דגש על מקצועיות וותק הנהגים שלנו בנוסף אנו מחזיקים משאיות אשר מתוחזקות אך ורק על ידי חברה המתמחה בתחזוקה וטיפול במשאיות מנוף אשר מטפלת במנופים עם החלקים הטובים ביותר. חשוב לנו להשקיע במנוף כדי לספק ללקוח את השירות האמין הטוב והבטוח ביותר אשר ניתן לקבל בשוק.

אופיר מנופים והובלות זה כלים איכותיים עם כוח אדם מיומן
למידע נוסף ו/או להזמנת עבודה התקשר עכשיו 050-576-5710.

 

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלות מנוף
מנוף להנפת ברזל בניין
הובלת והנפת ציוד לתעשייה
הובלת מנוף לקבלנים
הובלת מנוף לעסקים
הובלת ציוד כבד
הובלת כספות
הובלת עצים
הובלת מנוף לפרטיים
שינוע ציוד כבד

מנוף להנפת ברזל בניין 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים