עבודות מנוף

הובלת כספות


חברת "אופיר מנופים והובלות" קיימת שנים רבות בענף ההובלות ומתמחה במתן שירותי משאית מנוף והובלה למגזרים השונים. בין שירותינו תוכלו למצוא: הנפה, הרמה והובלה של ציוד על סוגיו השונים, שירותי משאית מנוף ועבודות שונות לקבלנים, גננים, מהנדסים ואנשי מקצוע רבים. במסגרת שירותינו אנו מספקים גם שירותי הובלת כספות לחברות ולקוחות פרטיים.


ישנם סוגים שונים של כספות: כספות ארון, חסינות אש, קיר, רצפה, דיגיטליות, מפתח ולכל אחת מהן אופי משלה ושיטה להובלתה. בין אם אתה אדם פרטי או חברה, יבוא היום ותחליט להעלות את רמת האבטחה ואולי לקנות כספת. יש כספות שתוכלו להרים בעצמכם או בעזרת חבר שהן בדר"כ אישיות, קטנות ובייתיות. אבל, ישנן כספות גדולות וכבדות יותר ומשקלן נע בין 150 ק"ג ל-2 טון ואותן לא תצליחו להרים בעצמכם אלא להשתמש במשאית מנוף. חברת אופיר מנופים והובלות יודעת להתמודד עם משקלים אלה תוך שמירה על הכספת בעת העברתה.


הובלת כספת – אמינות, בטיחות ומקצועיות.


אנו מאמינים שהלקוח מצפה לשירות אמין ובטחון מקסימאלי בהובלה. רכשתם כספת וברצונכם להוביל אותה אל היעד, להחליף כספת ישנה, החברה עברה מקום או שעברתם דירה וסיבות רבות נוספות. כמו שנאמר, בהובלת כספת נדרשת הקפדה יתרה משום שזהו מוצר מורכב, כבד מאוד וצוות מיומן שיודע לטפל בה היטב.


ברגע שהלקוח פנה אלינו, אנו מבצעים תשאול קצר על מנת להבין באיזה ציוד נצטרך להשתמש על מנת להוביל את הכספת משום שלעיתים הכספת נמצאת בקומה גבוהה ולא מתאפשר להרים אותה ולרדת איתה במעלית ואף לא נכנסת בפתחי המעבר. בשלב הבא, אנו מגיעים עם כל הציוד הדרוש וההכרחי על מנת לשנע אותה כך לדוגמא שימוש במנוף הרמה שמאפשר הורדת ציוד מקומות עליונות של הבניין.


לחברתנו מוניטין וניסיון רב בהובלת כספות ויודעת להתמודד עם סוגי כספות שונים גם במצבים לא טריוויאלים ונוחים לעבודה. ברשותנו משאיות וכלי העבודה המתאימים בכדי להעניק ללקוחותינו הובלה בטוחה.


טיפ קטן מאיתנו: רגע לפני העמסת הכספת זכרו לרוקן אותה מתוכנה ולבדוק שלא נשארו רכיבי מחשב מיניאטורים יקרים, מסמכים פרטיים כמו תעודות זהות, דרכונים, כסף ששמרתם וכל פרט אחר שחשוב לכם.


להובלת כספת, התקשרו לחברה המובילה – אופיר מנופים והובלות: -050-576-5710.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלות מנוף
מנוף להנפת ברזל בניין
הובלת והנפת ציוד לתעשייה
הובלת מנוף לקבלנים
הובלת מנוף לעסקים
הובלת ציוד כבד
הובלת כספות
הובלת עצים
הובלת מנוף לפרטיים
שינוע ציוד כבד

הובלת כספות 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים