עבודות מנוף

הובלת מנוף


בעלי עסק, קבלנים או אולי לקוחות פרטיים, מחפשים חברה מקצועית ואיכותית להובלת מנוף? אנו באופיר מנופים נבצע את העבודה עבורכם על הצד הטוב ביותר על ידי שימוש במשאית מנוף מתקדמת ואיכותית המסוגלת לבצע מגוון עבודות וצוות מיומן שיתפעל אותה ויבטיח לכם ביצוע עבודה תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים! אופיר מנופים היא החברה המתאימה ביותר עבורך להובלה בעזרת מנוף. אנו מבצעים מגוון עבודות ללקוחות פרטיים, עסקיים וקבלנים באזורים שונים בארץ זמן רב ומסוגלים להתמודד עם מגוון עבודות עד המורכבות ביותר.


להזמנות, בירורים ושאלות נוספות אודות הובלת מנוף, התקשרו עכשיו לאופיר מנופים: 050-576-5710 וגם דרך "צור קשר" באתר שלנו.


הובלת מנוף היא אחת הדרכים השכיחות והשימושיות ביותר בקרב בעלי מקצוע רבים ומדובר בכלי עבודה עיקרי להובלה והרמה של ציוד כמו: חומרי בניין, שלטים, מכולות, מבנים ניידים, ציוד כבד ועוד. לכן, דרושה חברה שיודעת לבצע את העבודה ולשמור על החומר שאתם מפקידים בידה לכל אורך הנסיעה. חברה שברשותה כלי העבודה המתאימים וכמובן צוות שיודע לתפעל ולאבטח באופן מקצועי את הציוד, תחסוך לכם נזקים בלתי רצויים, זמן וכסף. אחד הדברים החשובים ביותר עבורנו הוא שביעות רצונו של הלקוח, עם אופיר מנופים אתם יודעים שברגע שהפקדתם את הציוד בידינו, אתם יכולים להיות שקטי נפש ולדעת שכל מה שהובלתם יגיע בשלמותו אל היעד תוך התחשבות בדרישות שלכם.


אופיר מנופים מבצעת מגוון של עבודות ללקוחות פרטיים ומספקת עבורם שירותי הובלת מנוף. אם יש ברשותכם רכב ישן שעומד בחצר כבר הרבה זמן, אנו נוציא אותו עבורכם בעזרת משאית מנוף באופן בטוח ונפנה לכם מקום נוסף בבית. מתכננים ג`קוזי בחצר? אין שום בעיה! אנו נוכל להרים את הג`קוזי אל החצר שלכם בבטחה למקומו המדוייק. אנו מבצעים מגוון עבודות מנוף לקומות עליונות של מבנים כמו הרמת ציוד כבד לקומת גג, משימה שקשה לביצוע דרך מעלית או המדרגות בבניין.


בעל עסק, מעוניין להוביל שלטים בעזרת מנוף? אופיר מנופים בעלת משאית המנוף מתאימה וצוות מנוסה להוביל את שלטי העסק שלך בבטחה ולשמירה על שלמותם. אנו מספקים הובלת מבנים ומשרדים ניידים לחברות הנמצאות בשטח כך שאם החלטתם לעבור מיקום וזקוקים לשינוע המשרד הנייד, אופיר מנופים תבצע זאת במקצועיות ומיומנות.


אנו מובילים בעזרת מנוף חומרי בניין רבים לקבלנים ובאפשרותנו להניף אותם לכל מקום באתר הבנייה. המשאית שברשותנו בעלת זרוע מנוף ארוכה העומדת בעומסי משקל גבוהים, מה שמהווה יתרון בהורדת ציוד - בכל דרך שנרצה ובכל מקום שנבחר.


הקפדה על זמנים, איכות שירות ושמירה על סטנדרטים גבוהים


 

הובלת מנוף היא עבודה למקצוענים, הובלת ציוד כבד ויקר ערך היא משימה הכרוכה באחריות רבה. אם אתם רוצים להיות שקטים ובטוחים שהחומר והציוד שאתם מובילים ישאר שלם ולא להיות מופתעים מנזק מסויים, אופיר מנופים היא הבחירה שלכם.


 

להזמנה של הובלת מנוף, התקשרו עוד היום לאופיר מנופים ונשמח לעמוד לשירותכם ולבצע מגוון עבודות ברמת ביצוע גבוהה. טלפון ליצירת קשר: 050-576-5710 וגם דרך "צור קשר" באתר.

 

 

 

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלות מנוף
מנוף להנפת ברזל בניין
הובלת והנפת ציוד לתעשייה
הובלת מנוף לקבלנים
הובלת מנוף לעסקים
הובלת ציוד כבד
הובלת כספות
הובלת עצים
הובלת מנוף לפרטיים
שינוע ציוד כבד

הובלת מנוף 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים