עבודות מנוף

הובלת מנוף לעסקיםבעל עסק, מחפש חברה להרמת השלט החדש של העסק שלך לגג? זקוק לחברה שתשנע את מכולות המשרד שלך לאתרי בנייה? אופיר מנופים קיימת בדיוק בשביל משימות אלה ועוד רבות אחרות. אנו מתמחים בהובלת מנוף לעסקים ולנו פתרונות מתקדמים וציוד חדיש בעזרתם אנו מסוגלים לבצע עבודות מנוף ברמה גבוהה שלא הכרתם. חברת אופיר מנופים מתאפיינת במקצוענות, אמינות, מתן שירות איכוי ללקוח וניסיון עשיר בשטח. בכל הנוגע להובלת מנוף לעסקים לא צריך להתלבט יותר – אופיר מנופים כאן בשבילך!


להובלת מנוף לעסקים, התקשרו עכשיו לטלפון: 050-576-5710 ונשמח לספק לכם שירות, או דרך "צור קשר" באתר.


השקעתם זמן וכסף בשלט גדול ומרשים לעסק שלכם, רק שעכשיו נשאר להרים אותו לגג העסק. מתלבטים באיזה חברה להשתמש? מעכשיו אתם יודעים שאופיר מנופים תספק עבורכם שירות של הרמת השלט עד לגג תוך שמירה על שלמותו, ללא פגיעה ונזק שיכול להיווצר במהלך ההרמה. הרמת שלט יכולה להיות מורכבת, איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שההשקעה שלכם לא תרד לטימיון בגלל עבודה של חברה חובבנית.


הובלת מנוף לעסקים כוללת גם הובלה של מכולות משרד, מבנים ניידים מכולות אחסון ומשרדי מכירות ניידים לחברות נדל"ן, בנייה, תשתית ותקשורת. אנו מספקים הובלה ברמה אחרת ומקפידים על בטיחות, אחריות ומקצועיות וכל אורך הנסיעה עד ליעד. ברשותנו משאית עם משטח רחב המאפשר לנו לשנע בבטחה כל מבנה נייד אשר עומדת גם בעומסים גבוהים. מבצעים שיפוצים בעסק? העסק ממוקם בקומה עליונה? אנו נבצע עבורכם הובלת מנוף גם לקומות עליונות והרמה של ציוד כבד וחומרי בניין שונים. בין אם בחרתם לבנות דק, מחסן או אולי מפעל אנו נוביל עבוכם בעזרת מנוף את הציוד גם לקומות עליונות.


ישנם עסקים הממוקמים בקומות עליונות בערים צפופות כמו תל אביב או בתנאים קצת יותר קשים. על כן, דרושה משאית בעלת זרוע ארוכה אשר מסוגלת לעמוד במשקלים גבוהים זאת על מנת להניח את הציוד בכל מקום גם אם יש מגבלות בשטח כמו חומה, שער, ירידה חדה או אפילו עלייה. ברשות אופיר מנופים משאית מנוף עם כושר הרמה של 34-94 טון למטר שמגיעות עד 43 מטר במיוחד בשביל משימות מורכבות אלה.


איכות שירות, אחריות ומקצועיות.


אופיר מנופים מקפידה על כמה עקרונות עליהם אנו שומרים עוד מתחילת פעילות החברה. אנו מספקים אחריות לעבודתנו ודואגים לשמור על רכושכם לכל אורך העבודה, ברשותנו המיומנות והציוד המתאים - ואלו הם שהופכים אותנו למקצוענים. בנוסף, לקוח שפונה לקבלת שירות מסוים, הוא לא מחפש רק עבודה איכותית אלא גם שירות אדיב ואמין ואת זה אנו מספקים כחלק בלתי נפרד מהעבודה.


להובלת מנוף לעסקים, התקשרו לאופיר מנופים: 050-576-5710 לכל בירור או שאלה נוספת העולה על דעתם, גם דרך "צור קשר" באתר.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלות מנוף
מנוף להנפת ברזל בניין
הובלת והנפת ציוד לתעשייה
הובלת מנוף לקבלנים
הובלת מנוף לעסקים
הובלת ציוד כבד
הובלת כספות
הובלת עצים
הובלת מנוף לפרטיים
שינוע ציוד כבד

הובלת מנוף לעסקים 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים