עבודות מנוף

הובלת מנוף לפרטיים


משפצים את הבית? מחדשים את הגינה והחלטתם לבנות דק? אתם בטח זקוקים לחברה שתוביל עבורכם את החומרים והציוד הכבד בעזרת מנוף! אופיר מנופים מתמחה באספקה של שירותי מנוף מתקדמים ללקוחות פרטיים תוך התחשבות בזמן, איכות השירות ובשמירה על סטנדרטים גבוהים. בכל הנוגע להובלה בעזרת מנוף אל תהססו ופנו לחברה מקצועית, אנו בעלי כל המאפיינים החשובים הדרושים : שירות איכותי, מקצועיות, אחריות וניסיון מוכח בשטח! אנו פועלים באזורים שונים בארץ ונשמח אם תהיו הלקוח הבא שלנו. אל תתפשרו על שירות פחות ממעולה, הוא זה שגורם ללקוחותינו לחזור אלינו שוב ושוב.


להובלת מנוף לפרטיים, אתם מוזמנים לצור עמנו קשר בטלפון 050-576-5710 או דרך "צור קשר" באתר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.


בנייה ושיפוץ בבית בדרך כלל כרוכים בחומרי בניין רבים כמו: בלות כבדות של חול, עצים, מתכות, פיגומים, גבס ועוד רבים אחרים. לא תמיד זה אפשרי להוביל בעצמנו את כל החומרים האלה ואנו נדרשים לשירותי הובלה בעזרת מנוף. כאן אופיר מנופים נכנסת לתמונה, חברה המבצעת הובלה בעזרת מנוף בדיוק למקרים אלו. אם החלטתם לבנות יחידת דיור וזקוקים למשאית מנוף שתרים לכם את חומרי הבניין אל תוך חצר הבית, אנו נוכל לבצע זאת עבורכם. בונים משטח דק? גרים בקומה עליונה? אל חשש! אנו נוביל בעזרת מנוף את הדק עד למקום הרכבתו, על מנת לאפשר לכם גישה נוחה וישירה לכל חבילת דקים. אנו לא מעלים מקרר או ספה לקומה עליונה, אלא חומרים וציוד כבד בעזרת רתמה כמו חומרי בניין, ג`קוזי, עצי דק ואפילו אדניות מאוד כבדות.


חברה שמתעסקת עם הובלת מנוף, חייבת להחזיק ברשותה ציוד מתאים ומשאיות מנוף המסוגלות להגיע למרחק רב ולעמוד בעומסים גבוהים. ברשותנו משאית מנוף להרמה של 34-94 טון למטר עם זרוע שמגיעה עד 43 מטר. משאית מסוג זה מאפשרת לנו להניח ציוד באזורים שונים שלפעמים קשה לגשת אליהם כמו מעבר לחומה, לקומות עליונות, בעליות, ירידות ותנאי שטח מורכבים אחרים. אם רציתם לפנות רכב ישן שאין בו שימוש, או אפילו להניח ג`קוזי בפינה בחצר אנו נוכל לבצע זאת עבורך תוך שמירה על שלמות הציוד לכל אורך העבודה.


לצד ביצוע עבודה מקצועית ואחראית, אנו מקפידים על שירות איכותי ללקוח החל מרגע המפגש ועד לסיום העבודה. הלקוח מהווה עבורנו את מרכז העניינים והעבודה נקבעת לפי דרישותיו האישיות. אנו מקפידים על תיאום ציפיות כך שהלקוח יקבל בדיוק את מה שציפה ולא פחות. בנוסף, אנו מתחשבים בזמן היקר שלכם ומקפידים לבצע את מה שביקשתם תוך זמן קצר ללא שום פגיעה בטיב העבודה.


התקשרו עכשיו לאופיר מנופים להובלת מנוף לפרטיים ולא תתחרטו, הניסיון מוכח בשטח.
אופיר מנופים: 050-576-5710, גם דרך "צור קשר" באתר.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלות מנוף
מנוף להנפת ברזל בניין
הובלת והנפת ציוד לתעשייה
הובלת מנוף לקבלנים
הובלת מנוף לעסקים
הובלת ציוד כבד
הובלת כספות
הובלת עצים
הובלת מנוף לפרטיים
שינוע ציוד כבד

הובלת מנוף לפרטיים 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים