עבודות מנוף

הובלת מנוף לקבלניםקבלן, מעוניין בהובלת מנוף מקצועית מחברה בעלת ניסיון? מעוניין בהובלת ציוד כבד בעזרת מנוף? אופיר מנופים היא חברה מקצועית המספקת שירותי משאית מנוף לקבלנים לביצוע מגוון עבודות ייעודיות למשקלים כבדים ולקומות גבוהות. אנו מספקים שירות ללקוחות רבים ברחבי הארץ וביצענו מספר רב של עבודות כמו: הובלה על ידי מנוף של חומרי בניין, מכולות שונות וציוד כבד אחר. לחברתנו ניסיון עשיר בהובלת מנוף לקבלנים, כלי עבודה ומשאיות לשימושים שונים בהתאם לצרכי הקבלן. אופיר מנופים היא הכתובת להובלת מנוף וביצוע עבודות על ידי משאית מנוף ברמה גבוהה!


התקשרו עכשיו להובלת מנוף לקבלנים: 050-576-5710 ונשמח לספק לכם שירות


קבלנים בדרך כלל אחרים על אספקת חומרי הבניין לאתרי בנייה שנעשית על ידי משאית מנוף. לא כל חברה מתאימה לביצוע הובלה על ידי מנוף והדרישות ממנה הן רבות: אחריות, בטיחות, מקצועיות, ציוד עבודה וכלים מתאימים. בנוסף, קבלנים צריכים לעמוד ביעדי בנייה וזמנים ועל כן חשוב מאוד שתקפיד על זמני הגעה ושתריץ את העבודה. חברת אופיר מנופים מאמינה כי היא בעלת הכישורים המתאימים לביצע הובלת מנוף לקבלנים ולקוח שמזמין אצלנו עבודה – יצא מרוצה ושבע רצון בסופה.


אם אתם זקוקים להובלה על ידי מנוף של חומרי בניין שונים כמו: עצים, מתכת, ברזל לפיגומים או ציוד כבד אחר אנו נבצע זאת בבטחה בכדי שכל החומרים ישארו בשלמותם ללא נזקים שיכולים להיווצר בדרך. משפצים בניין? זקוקים להרמת הציוד לקומה עליונה? ברשותנו משאית מנוף מתאימה! משאית בעלת משטח רחב להנחת החומרים וזרוע מנוף ארוכה וחזקה להנפת ציוד עד לקומות העליונות, מה שמהווה יתרון עצום ומאפשר לנו להניח את הציוד בכל מקום שנבחר וכך הציוד יהיה קרוב אלכם במהלך הבניה.


קבלנים רבים משתמשים במכולות משרד על מנת לנהל את הפרוייקט מאתר הבנייה, אנו נוכל לשנע עבור אותם קבלנים את המשרד אל היעד הרצוי, תוך זמן קצר בכדי שתמשיכו בעבודה. לא כל חברה מסוגלת לשנע מכולה ולא לכל אחת הציוד המתאים. אל תתפשרו על איכות חוץ מעל הטובה ביותר, אופיר מנופים מובילה בעזרת מנוף את מכולות המשרד של הקבלנים באחריות ובטחון ללא "הפתעות" בדרך.


ניסיון זה שם המשחק


כשחברה כמו אופיר מנופים מבצעת עבודות רבות באזורים שונים בארץ כבר שנים רבות, אי אפשר להתאכזב. אנו מכירים את כל סוגי העבודות לקבלנים ומתמודדים עם המשימות המורכבות ביותר. הצוות שלנו בא במגע עם הרבה קבלנים ומבין את הצורך בעמידה של לוח זמנים ותאום הציפיות, כך אנו מספקים לקבלן עבודה לפי דרישותיו תוך זמן קצר.


קבלן יקר, להובלת מנוף התקשר עכשיו ל: 050-576-5710 או דרך "צור קשר" באתר שלנו ונענה לכל פנייה בשמחה ואדיבות.

 

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלות מנוף
מנוף להנפת ברזל בניין
הובלת והנפת ציוד לתעשייה
הובלת מנוף לקבלנים
הובלת מנוף לעסקים
הובלת ציוד כבד
הובלת כספות
הובלת עצים
הובלת מנוף לפרטיים
שינוע ציוד כבד

הובלת מנוף לקבלנים 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים