עבודות מנוף

הובלת עצים


מעוניין להוביל עצים? מקים גינה חדשה? אם ברצונך להקים גינה ולשתול בה עצים בוגרים אשר יתנו פרי מהר. הנך זקוק למשאית מנוף אשר תשנע את העצים מהמשתלה או מהפרדס ותוביל אותם בדיוק אל המקום בו הם צריכים להיות מונחים.


לשירותי הובלת מנוף ולהזמנת משאית מנוף לצורך הובלת עצים, שינוע, או העתקה ניתן להתקשר לאופיר מנופים לטלפון: 050-576-5710 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם עם משאית מנוף בעלת זרוע בכל גודל שתצטרכו.


משאית המנוף מסייעת לנו מאוד בהובלת העצים בתחום הגינון. בלעדי משאית המנוף היה עלינו להרים את העץ במשתלה על גבי המשאית בעזרת טרקטור או כל כלי אחר ולשנע אותו אל גינת הלקוח. בבית הלקוח הינו זקוקים עוד הפעם לטרקטור או כלי אחר אשר יישא את העצים אשר קנינו ויישא אותם אל המקום המיועד להם בגינה.
ומה אם הגינה איננה בגובה פני הקרקע ולא ניתן להכניס לתוכה כלי רכב עם גלגלים? המנוף בא לעזרתנו ופותר לנו את כל הבעיות כאשר אנו מקימים גינה ומעוניינים לשתול בה עצים חדשים.

כל שאנו צריכים לעשות הוא להכין גומות רחבות מספיק לגודל העצים וכאשר אנו מביאים את העצים בעזרת משאית המנוף, המנוף ירים את העץ ויניח אותו ישירות בתוך הגומה שהכנו מבעוד מועד.
הרמת העץ בעזרת המנוף מונעת פגיעות בעץ ושבירת ענפים כתוצאה מהרמות לא נכונות בעזרת כלים ומשיכות אשר עלולות לשבור את ענפי העץ וכך כל ההשקעה תרד לטמיון. בעזרת משאית מנוף אנו משלבים נוחות בהובלה וחוסכים את הפגיעה בעצים.

המנוף בעזרת הזרוע הארוכה שלו יכול למקם לנו את העץ בדיוק באופן שבו אנו רוצים בצורה ישרה ומדויקת, מה שאיננו יכולים לעשות בעזרת הכוח שבידיים.


כך על ידי זרוע משאית מנוף אנו יכולים להוביל עצים רבים בבת אחת מן המשתלה אל ייעדם ולטעת אותם תוך זמן קצר בצורה מושלמת וקלה בדיוק במקום שבו נועדו להיות וללא מאמץ וגרימת נזק לעצים על ידי גרירה או משיכת העצים על הקרקע.


להזמנת משאית מנוף לצורך הובלת עצים, שינוע, או העתקה ניתן להתקשר לאופיר מנופים לטלפון: 050-576-5710 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם עם משאית מנוף בעלת זרוע בכל גודל שתצטרכו.

 

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלות מנוף
מנוף להנפת ברזל בניין
הובלת והנפת ציוד לתעשייה
הובלת מנוף לקבלנים
הובלת מנוף לעסקים
הובלת ציוד כבד
הובלת כספות
הובלת עצים
הובלת מנוף לפרטיים
שינוע ציוד כבד

הובלת עצים 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים