עבודות מנוף

הובלת ציוד כבד


חברת אופיר מנופים והובלות מתמחה בהובלת ציוד במשקלים שונים ומספקת שירותי משאית מנוף ללקוחות שונים בארץ. אנו בעלי ניסיון בשטח ויודעים להתמודד עם כל סוג של הובלה וציוד שונה כמו: חומרי בניין, מקררים תעשייתיים, ציוד מפעלים, מלגזות, קירות בטון, מוטות עץ, ברזל ועוד.

התקשרו אלינו עוד היום לקבלת שירות הובלות למגזר העסקי, הפרטי והתעשייתי:-050-576-5710.


הובלה היא תחום רחב ומגוון וקיימות שיטות רבות להובלת ציוד והעמסתו אשר משתנות בהתאם לסוג ההובלה. במפעלים ומחסנים מסויימים ישנן מגבלות של גובה ומעברים צרים מה שמקשה על אדם סביר לשנע אותו ממקום למקום ולכן, נדרשים כלי עבודה כמו מלגזות או משאיות מנוף שבעזרת הזרועות הארוכות והרצועות המיוחדות שיש לנו ניתן להוביל ולשנע כל דבר.


לכן, יש צורך במנוף הרמה ששולח את זרועותיו עד למפלס העליון של המחסן לדוגמא ובעזרת משטח ומסילה ארוכה, ניתן להעמיס את הציוד ולהוריד אותוו בבטחה עד לקרקע. שיטה נוספת, היא משאית מנוף שיודעת להניף ציוד כמו וטרינות, חומרי בניין, ארונות וציוד נוסף ע"י שימוש בכננות, שלשלאות ורצועות מיוחדות שתומכות בציוד ושומרות על טיבו. קיימות ברשותנו משאיות המיועדות להובלה עם משטח פלטה המאפשר הובלה של קונטיינרים ומכולות כבדות.


לא קל להרים ציוד כבד...


ציוד כבד הוא עסק למומחים בלבד. על מנת להוביל ולהרים ציוד כבד יש צורך בעמידה בתקנים ובניסיון רב בשטח כי תמיד צצות בעיות חדשות שרק חברה בעלת ניסיון תוכל לפתור אותם. הציוד בו משתמשת החברה הוא המפתח להצלחה ולאיכות ההובלה, חברתנו בעלת משאיות מסוגים שונים ולכל אחת שימוש מסויים. להובלות במשקלים חריגים ברשותנו משאית בעלת כושר הרמה של94 טון מטר ועד 34 מטר גובה.


אופיר מנופים והובלות תעמוד לרשותכם, תייעץ ותתאים לרשותכם את המשאית והציוד הנדרש בכדי שמלאכת ההובלה תתבצע באופן מושלם.
דרך יצירת קשר: -050-576-5710

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלות מנוף
מנוף להנפת ברזל בניין
הובלת והנפת ציוד לתעשייה
הובלת מנוף לקבלנים
הובלת מנוף לעסקים
הובלת ציוד כבד
הובלת כספות
הובלת עצים
הובלת מנוף לפרטיים
שינוע ציוד כבד

הובלת ציוד כבד 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים