עבודות מנוף

הובלת ציוד לתעשייה בעזרת מנוף


מאחורינו ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום המנופים וההובלות, והצוות שלנו מונה אנשי מקצוע מוכשרים ומיומנים המסוגלים לספק מענה מקיף לכל פרויקט ואתגר. צוותי העבודה שלנו פרוסים בכל חלקי הארץ, מהצפון ועד הדרום, ומחויבים לעבודה נקייה, שקטה ולא פחות חשוב מכך, לעבודה בטיחותית. לכן נהגינו מצוידים במיטב הציוד המתקדם והחדיש להובלת מנוף: שרשראות, רצועות, מוטות הרמה ועוד.

הזמנת עבודה או להצעת מחיר התקשר 050-576-5710 ונשמח לעזור לך צוות אופיר מנופים.

הובלת ציוד מכני ותעשייתי כבד חייבת להיעשות בעזרת מנוף. הובלת מנוף הן דבר נפוץ מאוד בתעשייה בכדי לשנע או להזיז תכולה של מפעלים בין אם רוצים להעתיק את המפעל ממקום למקום ובין אם רוצים לארגנו מחדש.

חברת אופיר מנופים מתחייבת לספק את המשאיות הטובות והמתקדמות בענף עם נהגים מקצועיים ובעלי וותק רב אשר ידעו לבצע את העבודה בצורה הטובה והבטוחה ביותר.
משאית מנוף חוסכת כוח עבודה אנושי רב ומספקת תגמול מעולה ביחס לשיקולי העלות תועלת.

חברות רבות בתחום התעשייה מזמינות מידי יום ביומו סחורה רבה בכדי לייצר את המוצרים בהם מתמחה המפעל, רוב חומרי הגלם מהם מפיקים מפעלים רבים את תוצרתם מגיעים באריזות גדולות וכבדות כסטוק אשר אין באפשרות אדם לשאת אותם ביד ולניידם ממקום למקום, לכן עקב צורך זה נהוג לספק את רוב הציוד בעזרת
משאית מנוף אשר מרימה את הסחורה ומניחה אותו בדיוק במקום המיועד עבורו במפעל כדי שיהיה נגיש ונוח לעבודה ולפריקה.

לעיתים נדרשים למקם ולבנות מכונות כבדות במפעלים אך לשם הרכבתם אי אפשר להשתמש בכוח עבודה אנושי וישנו צורך לגייס לשם כך מנוף הרמה שיוכל בקלות להרים ולהניח בדיוק היכן שצריך את הפריט ללא קושי על אף משקלו הרב.
אנחנו מחזיקים את כל הציוד הנדרש לביצוע הובלה ומינוף בטוח, לרבות: שרשראות, מוטות, רצועות ועוד, ומצוידים באישורי בטיחות ובפוליסות ביטוח הן לציוד ולאביזרים והן לעבודה ולסגל המנופאים.

הזמנת עבודה או להצעת מחיר התקשר 050-576-5710 ונשמח לעזור לך צוות אופיר מנופים.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלות מנוף
מנוף להנפת ברזל בניין
הובלת והנפת ציוד לתעשייה
הובלת מנוף לקבלנים
הובלת מנוף לעסקים
הובלת ציוד כבד
הובלת כספות
הובלת עצים
הובלת מנוף לפרטיים
שינוע ציוד כבד

הובלת ציוד לתעשייה בעזרת מנוף 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים