עבודות מנוף

הובלת קונטיינר


חברת אופיר מנופים והובלות מתמחה באספקת שירותי מנוף והובלה ובין שירותינו תוכלו למצוא: הובלה יבשתית, הובלת מבנים ומבנים ניידים, הובלת ציוד כבד, הובלת כספות, שירותי חילוץ, עבודות מנוף, העמסה והובלת קונטיינר. את מגוון שירותינו אנו מבצעים לצד בטיחות, הקפדה על זמנים, מקצועיות ותודעת שירות וכל זאת תודות לניסיון ולהובלות הרבות שביצענו. לקבלת הצעת מחיר ולכל שאלה נוספת ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון, 050-576-5710.


כמה מילים על קונטיינר...


קונטיינר (בעברית: "מכולה") הוא האמצעי המרכזי כיום להעברה ושינוע של ציוד שונה בכל העולם וקיימים אמצעי תחבורה רבים שמשנעים אותו כמו: מטוסים, אוניות, משאיות ורכבות. 90% מהסחר העולמי פרט לגז, נפט ותבואה מובלים באמצעות קונטיינר מה שמעיד על יעילותו ואיכותו. קיימים סוגים שונים של קונטיינרים החל מקונטיינר משטח, פתוח, קירור,כזה שצובר חומרים יבשים, נוזליים בגדלים ומשקלים שונים.


כמו שראינו, קונטיינר הוא אמצעי הובלה מורכב ועל כן יש לדעת לטפל בו ולשנע אותו בהתאם. אנו באופיר מנופים מתמחים בהובלת קונטיינר מכל סוג ובכל משקל תוך שמירה על תכולתו ומניעת נזקים מיותרים. קיימות חברות רבות שמשתמשות בשירות הובלת קונטיינר: חברות ייצוא וייבוא, כאלה שמבצעות רילוקיישן ועליהן להעביר ציוד רב ואפילו העברה של תכולת דירה מהארץ לחו"ל שמסתבר שהיא בין הדרכים החסכוניות שקיימות. בין אם בחרתם לשנות מיקום או לעבור דירה, אנו בעלי אישורי כניסה לכל נמלי הארץ ובעזרת צוות מקצועי ומיומן כל רכושכם יעבור בבטחה אל יעדו.


אז יש לנו קונטיינר ויש לנו ציוד נעול ומסודר היטב, אבל באיזה משאית נעביר אותו?

 אין להקל בכל הנוגע לציוד ולמשאית בו החברה שבחרתם תשתמש. בחירת סוג משאית ובחירת ציוד נלווה נכון משפיע ישירות על איכות ההובלה וטיב התכולה בקונטיינר. משאית שמסוגלת להתמודד על המשקל והעומס ושימוש בציוד מתאים ישמור על הקונטיינר יציב וימנע את טילטולו לאורך הנסיעה. לחברתנו משאית בעלת כושר הרמה של 94 טון מטר ועד 43 מטר גובה.

 

חברת אופיר מנופים והובלות זמינה בכל עת ומעמידה לרשותכם צוות מיומן וצי משאיות שאותו נתאים במיוחד לסוג ההובלה שתבקשו.

 

להזמנת הובלת קונטיינר וייעוץ התקשרו: 050-576-5710.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלת קונטיינר 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים