עבודות מנוף

העברת מפעלים


אופיר מנופים והובלות מתמחים בהעברת מפעלים, פירוק מפעלים, ברשותינו הציוד הידע והמשאיות לבצע עבורך את העבודה בצורה הטובה ביותר, הן מבחינת המהירות והאיכות, להזמנת עבודה ו/או לייעוץ התקשר 050-576-5710.


העברת מפעלים אינה עניין של מה בכך. היא דורשת תכנון נכון, הערכות מוקדמת ושליטה מלאה בתהליך. יתרה מכך העברת מפעלים כרוכה בסיוע של חברות מנופים והובלות ובעלי מקצוע נוספים, וגם כאן אין מקום לטעויות וחשוב לבחור את נותני השירותים הטובים והמקצועיים ביותר.


אם משווים העברת מפעלים למעבר דירה אז אפשר לומר בביטחון מלא שהעברת דירה היא פעולה קלה יותר, מהירה יותר ופשוטה יותר, וזה נכון מכל כיוון שלא נסתכל עליו. כך למשל, העברת מפעל אינה נעשית ביום אחד כמו מעבר דירה, זהו תהליך שנפרש על מספר ימים ויכול להמשך גם מספר חודשים. מפעלים, מטבע הדברים, גדולים יותר פיזית מדירות ובתים פרטיים, ופינוי הציוד שבהם ואחסונו לוקחים זמן רב יותר. כמו כן, על פי רוב במפעלים יש ציוד כבד יותר מבתים פרטיים והצורך למצוא פתרונות יצירתיים בעת תהליך העבודה גדול יותר.


אנו בחברת `אופיר מנופים והובלות` מעניקים שירותי העברת מפעלים כבר שנים רבות, תוך התמחות בפירוק, שינוע והעברה של ציוד כבד במיוחד. לכל פרויקט אנו מקפידים לצוות את אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר וכן מפקח בכיר שמנהל את התהליך ודואג לכל ההיבטים, החל מההיבטים הלוגיסטיים והטכניים ועד להיבטים הבטיחותיים והמנהליים.


הציוד המתקדם שברשותנו כולל משאיות ומנופים בעלי כושר הנפה גבוה, והתכנון המוקפד מבטיח מעבר חלק ובטוח כמו גם העברה מהירה ומסודרת. את הניסיון שרכשנו במהלך כל שנות פעילותינו בתהליכי העברת מפעלים אנו מעמידים לרשות לקוחותינו, והנה כמה טיפים שסייעו לכם להיערך בצורה האופטימאלית להעברת מפעלים.


הערכות להעברת מפעלים – טיפים חשובים!


• היכרות עם אתר המפעל החדש – חשוב מאוד להכיר היטב את מקום מושבו החדש של המפעל. יש לדעת כמה חדרים יש במפעל החדש, מה האורך והרוחב של כל חדר ומשרד, מה היא הצורה של חדר וחלל (מרובעת סטנדרטית, עגולה, גג משופע וכו`). הרי לא תרצו להגיע למפעל החדש ולגלות שאין די מקום לכל הפועלים. לכן המלצה שלנו: הכינו מפה מדויקת של מבנה המפעל החדש ותכננו אותו היטב ומראש.


• תקשורת – הסוד בהעברת מפעלים נעוץ בתקשורת. חשוב ליידע את כולם על המעבר ולערב אותם בפרטים: עובדים, פועלים, הנהלה, מובלים, בעלי הבית, המשכירים, המוכרים – כולם. ככל שיותר אנשים רלוונטיים ידעו על כך, יהיו פחות סימני שאלה בימים הקריטיים של ההעברה. כך למשל, חשוב ליידע את המובילים להיכן הולך כל מכשיר, כל שולחן וכל מכונה. כמו כן, לפני העברת מפעלים מומלץ להיעזר בעובדים לתיוג כל הרהיטים והציוד המשרדי, כדי למנוע אי סדרים ובלגן מיותר.


• פריטים אישיים – אם יש על שולחנכם מסמכים אישיים, משפטיים או דחופים לטיפול, אם יש כסף, כספת, עטים יקרות, מתנות אישיות, תמונות בעלות ערך סנטימנטאלי או אפילו עציץ, כדאי מאוד להעביר אותם באופן אישי, למשל בארגז קטן, כדי שתוכלו לשלוף אותם במהירות מבלי להמתין לפירוק כלל הארגזים של המפעל.


• פסולת – אם יש זמן טוב לעשות קצת סדר במפעל, אז זה בסמוך למועד העברתו. כדאי מאוד לזרוק כמה שיותר זבל שאין בו צורך לפני האריזה והמעבר, כדי לא להשקיע משאבים וכסף בהעברת פסולת שאינה שימושית יותר.


תמיד לשירותכם, `אופיר מנופים והובלות`
לקבלת מידע נוסף אודות העברת מפעלים, התקשרו עכשיו: 050-576-5710

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

העברת מפעלים 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים