עבודות מנוף


"אופיר מנופים והובלות": מנוף הרמה - שירותי מנוף עם מעוף

מנוף הרמה - חשבתם פעם איך הגיע ציוד הבניין הזה למרומי הבניין? או מה עושים אם צריך פתאום להעביר קרוון מבניין אחד לשני שנמצא בקצה השני של העיר? אופיר מנופים והובלות

הפתרון לכל הבעיות הללו הוא כמובן
שירותי מנוף – השירות היחידי בעולם שבעזרתו תוכלו לשאת משאות כבדים לגובה. וזה לא משנה אם אתה קבלן בנייה, איש לוגיסטיקה של חברה או אדם פרטי שמעוניין להעביר דירה. כאשר עולה הצורך בהזמנת מנוף לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר...! ובמקרה זה אין ספק באיזו חברה צריך לבחור – "אופיר מנופים והובלות". ואת זה לא אנחנו טוענים, אלא מאות הלקוחות המרוצים שלנו...


להרים גבוה: עבודה עם "אופיר מנופים והובלות"

כיצד הצליחה "אופיר מנופים והובלות" להתרומם למעמד של אחת החברות המובילות בתחום המנופים בארץ? זאת ניתן לזקוף לזכות שלושת העקרונות המנחים שקבענו לעצמנו בעבודתנו:

• אחריות: ברור לנו היטב שלכל חפץ שאנו מעלים על המנוף יש ערך רב עבור הלקוחות שלנו. ולכן אנו עובדים באחריות, בודקים כל דבר בשבע עיניים, ומרימים רק כאשר אנחנו בטוחים שהכל מאובטח כראוי.
• יעילות: אתם אנשים עסוקים והזמן שלכם קצר, אין שום ספק בכך. אנחנו נעשה את כל שביכולתנו כדי שהעבודה תעשה במהירות האפשרית, וללא פגיעה באיכות השירותים שאנו מעניקים לכם. במרבית המקרים בתוך שעות ספורות אנו נסיים את עבודתנו.
• בטיחות: עבודות מנוף כוללות הרמה באוויר של חפצים כבדים מגובה רב. אנו ב"אופיר מנופים והובלות" לא נתחיל את העבודה עד שנוודא שכל הנחיות הבטיחות מולאו עד תום! לאחר מכן העבודה תבוצע בבטחה על ידי כל המעורבים.

שלושת העקרונות הפשוטים הללו הם האידיאלים שמנחים אותנו בעבודתנו מדי יום ביומו. השאיפה אליהם מאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו הרבים שירות ברמה לא פחות ממצוינת. ועובדה שהם פועלים – בין לקוחותינו ניתן למנות:

• משרדים ממשלתיים
• עיריות ומועצות מקומיות
• בתי עסק וחברות
• אנשים פרטיים
• ועוד...

כל אחד מאותם לקוחות מקבל לא רק
שירותי מנוף הרמה המקצועית ביותר שניתן לקבל, אלא גם יחס של לקוח מועדף – אנו קשובים לכל בקשה, עונים בשמחה על כל שאלה ופתוחים לשמוע כל הצעה.

כנראה שהשילוב בין העקרונות המנחים שלנו לתודעת שירות גבוהה עושים את שלהם – "אופיר מנופים והובלות" פועלת מזה למעלה מחמש עשרה שנים. לקוחותינו חוזרים פעם אחר פעם, ויודעים שלא יוכלו למצוא בארץ
שירותי מנוף ברמה גבוהה יותר מאלו שאנו מספקים...! 

 

לפרטים נוספים והזמנות התקשרו עכשיו:  050-576-5710

 

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות
 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים