עבודות מנוף

מנוף הרמה - יתרונות


חברת אופיר מנופים והובלות מתמחה באספקת שירותי משאית מנוף למגוון עבודות וללקוחות רבים רחבי הארץ. בין היתר אנו מספקים שירותים ועבודות של משאית מנוף ושל מנוף הרמה. אם חפשת חברה שתספק עבורך משאית חדישה עם מנוף הרמה העומדת בעומסים גבוהים, התקשר אלינו לאופיר מנופים והובלות ותהנה משירות אישי ומקצועי שלא הכרת בעבר. אנו מאמינים במתן שירות איכותי ללקוח, כל שלא יצטרך להתפשר על מחיר ולהפסיד מהאיכות. התקשרו עוד היום והזמינו מנוף הרמה של חברת אופיר מנופים ותזכו להנות ממגוון רחב של שירותים.


דרכי יצירת קשר דרך הטלפון: 050-576-5710, או דרך "צור קשר" באתר של אופיר מנופים והובלות.


משאית עם מנוף הרמה היא כלי עבודה שימושי ונעזרים בו יום ביומו מגוון בעלי מקצוע ואנשים פרטיים, אם זה להעלאת ציוד לקומות גבוהות, או העברת קראוון או מכולה מאזור אחד לאזור אחר ולכן דרושה חברה שתספק שירות של משאית מנוף שתבצע נאמנה את העבודה. אנו נספק עבורכם שירות של מנוף הרמה להנפת ציוד ורכוש עד לקומה העליונה בבניין, תוך שמירה על שלמות הרכוש ואבטחתו לאורך כל השינוע למעלה.


למנוף ההרמה יתרונות רבים ובניהם תוכלו למצוא:

1. הרמה והורדה של ציוד במשקל כבד מאוד, מה שמהווה מכשול לאנשים רבים בהעברתו ועל כן דרוש כלי עבודה שמסוגל להתמודד עם משקלים כבדים וכמובן לשמור על הרכוש שמשונע.
2. מנוף ההרמה מותקן על גבי משאית והזמן מפתיחתו ועד תחילת העבודה הוא זמן קצר, מה שמהווה עבורכם יתרון ובאופן כזה הפעולה תתבצע בפחות זמן.
3. עבודה שקטה היא אחד המאפיינים של מנוף הרמה, לא מדובר במכשיר רועש שיכול להוות מטרד לשכנים, במיוחד אם אתם נמצאים בבניין ולצדכם שכנים רבים.
4. השימוש במנגנון של סולם ארוך המגיע עד לקומות העליונות, בעצם חוסך בכח אדם ובכך פחות אנשים נמצאים בשטח, מה שיכול לאפשר תפעול נוח, שקט ובטוח.
5. מנוף הרמה עושה סוף להרמת הרהיטים על ידי כוח אנושי ובכך חוסך את בעיית המסדרונות הצרים, שם לא כל ריהוט ומוצרי חשמל יכולים לעבור.
6. מדובר יחסית במנוף קומפקטי אשר מסוגל לפעול בתוואי שטח לא אופטימאלים ובמקומות קטנים וצפופים יותר.


כפי שראיתם, למנוף ההרמה יתרונות רבים ואלה הופכים למשמעותיים יותר ברגע שיש צוות מנוסה ובקיא בכל הנוגע למנוף. צוות מיומן כמו שיש לחברת אופיר מנופים הופך את העבודה לבטוחה יותר ודואג שכל הרכוש שלכם יישאר חדש, ללא פגעים שיכולים להיווצר מאנשים מחוסרי ניסיון.


להזמנות של מנוף הרמה ניתן להתקשר ל: 050-576-5710, או דרך "צור קשר" באתר של אופיר מנופים והובלות.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

מנוף סל
שירותי מנוף הרמה
מנוף הרמה - יתרונות
סל הרמה

מנוף הרמה - יתרונות 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים