עבודות מנוף

מדוע כדאי להזמין שירותי משאית מנוף


הזמנת משאית מנוף לצורך הנפה ו/או שינוע והנפה של ציוד מקלה מאוד על המהלך, כאשר יש צורך בשינוע של ציוד ממקום למקום במשאית מנוף יש יתרון ענק שאין צורך להרוס גדרות או עצים לצורך ההנפה בעזרת המנוף נגיע לציוד ונרים אותו, גם אם הוא מאחורי בית או משהו, גם בהנפה בלבד יש יתרונות רב כיוון שאין צורך בכוח אדם רב לצורך הרמת ציוד מכונות / ציוד בניין לקומות גבוהות שכן המנוף יבצע את העבודה.

 

כיום קשה לדמיין את חיינו ללא משאיות מנוף. מדהים כיצד הסתדרו דורות לפנינו עם ציוד כבד, עם מטען שדורש העברה ממקום אחד למשנהו או עם ציוד שיש להרים אותו אלעל. את מה שהיום משאית מנוף משומנת ומשוכללת עושה עבורנו במהירות ובקלות, פעם עשו אנשים במו ידיהם במשך זמן רב.

אך גם מאז המצאת משאית המנוף הראשונה עברנו דרך ארוכה, ובשנים האחרונות ניתן להשכיר שירותי משאית מנוף מתקדמת ובעלת יתרונות רבים. על כל היתרונות הללו נדון במאמר הבא.

• צרה יותר – בניגוד לעבר, משאיות המנוף של היום מעוצבות בחוכמה. המתכננים של משאיות המנוף מעצבים אותן כך שיהיו צרות יותר, על מנת שהן יוכלו לנוע בקלות, גם בכבישים ורחובות צרים. יתרה מכך, משאית מנוף יכולה לתמרן טוב יותר היום בין מכשולים. על כן, משאית מנוף יכולה לספק מענה למגוון רחב יותר של עבודות ופרויקטים.

• מדויקת יותר – גם רמת הדיוק של המנוף עלתה פלאים בעשורים האחרונים הודות לטכנולוגיה ולהתפתחויות האחרונות בתחום ההנדסה. רמת השליטה על העומס של מפעילי המנוף גדולה ומדויקת יותר, והיעילות עולה בהתאמה. המפעילים יכולים למקם את המשא בדיוק במקום שבו הם נדרשים (על הגג, על הקרקע, בקומות גבוהות בבניינים וכו`), וכך נחסך גם זמן יקר וגם כסף.

• חזקה יותר – יכולת ההנפה של
משאית מנוף גדלה אף היא בשנים האחרונות, ונראה שכיום אין משקל שהוא גדול מדי מכדי להרים אותו למעלה באמצעות משאית מנוף.

• פונקציונאלית יותר – המנופים של פעם עבדו בשיטה ארכאית למדי. לצורך הגברת הכוח של המנוף נעשה שימוש בטכניקה של שוויון מומנטים מה שהגביל מאוד את היכולות של המנוף. כיום מנופים מתוכננים ומעוצבים בעזרת מנועיים חשמליים. הם כוללים גלגלות מתקדמות, כננות וכבלים איתנים, וכל אלו יחדיו תורמים באופן משמעותי לפונקציונאליות שלהם.

• מגוונת יותר – גם סוגי העבודות שבהם יכולים להסתייע במשאיות מנוף התרחבו וגדלו לאין שיעור. כך למשל, הוספת כננת למנוף, מעניקה את האפשרות לבצע עבודות שונות בעומק, והוספת סל אדם למנוף מאפשרת עבודה של אנשים בגבהים גבוהים מאוד ובמקומות שהגישה אליהם קשה.

• בטוחה יותר – רמת הביטחון והבטיחות של
משאיות מנוף עלתה גם היא בעשורים האחרונים. הכבלים חזקים יותר, החיבורים טובים יותר וכבר הונהגו כללי בטיחות ותקנים מחמירים לעבודה עם משאית מנוף.

אם כן, נראה כי משאיות המנוף עברו דרך ארוכה עד אשר הגיעו לרמה גבוהה כל כך של דיוק, שכלול, עוצמה ובטיחות.

למידע נוסף אודות  הזמנת משאית מנוף ולייעוץ חינם, התקשרו עכשיו: 050-576-5710

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

משאית מנוף
משאית מנוף, פתרונות הרמה
הזמנת משאית מנוף לעבודה
משאית מנוף חיסכון אמיתי
משאית מנוף לשירות בעלי מקצוע
משאית מנוף באווטסורסינג

מדוע כדאי להזמין שירותי משאית מנוף 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים