עבודות מנוף

עבודות מנוףאופיר מנופים והובלות הוקמה ע"י אנשי מקצוע בתחום הובלות מנוף, ומספקת שירותי עבודות מנוף למגזר הפרטי, הציבורי ולעסקים, ברשותנו מספר כלים לעבודות מנוף, כך שאנו יכולים לתאים כל כלי ללקוח, לפי דרישות והעבודה לה אנו מתבקשים, אנו עובדים עם הכלים הטובים ביותר בשוק עם צוות עבודה מיומן בעל ניסיון בתחום כדי שאתה תקבל את העבודה הטובה ביותר שהשוק יכול לספק עבורך.


אופיר מנופים והובלות זה כלים איכותיים עם כוח אדם מיומן
למידע נוסף ו/או להזמנת עבודה התקשר עכשיו
050-576-5710.


עבודות מנוף יתרונות :


עבודות מנוף למגזר הפרטי, הציבורי ולעסקים - ברשותנו כלים ( משאיות מנוף ) בעלי זרועות ארוכות עם כושר הרמה גבוה אשר מסוגלות להתמודד עם אתגרים לא רגילים ולא פשוטים, הזרוע הארוכה מסוגלת להניף את המשא למרחק רב וכושר ההרמה של משאית המנוף מספק שליטה מוחלטת המשא, השילוב בין שניהם נותן לנו יכולות במקרים מיוחדים ויכולת להקל על הלקוח, לדוגמות:


• הובלת מכולה – בהובלת מכולות לא פעם קורה שהמכולה נמצאת בלב חצר / שטח מגודר, בעזרת הזרוע הארוכה אין צורך להוריד / לשבור את הגדר על מנת להניף את המכולה הזרוע תגיע עד המכולה ותרים את האחרונה.


• הובלת ציוד בנין – בזכות הזרוע הארוכה וכושר הרמה גבוה במיוחד של המשאיות שלנו אנו מסוגלים להניף ציוד בנין לגובה רב ובקלות, ככה שהעבודה נעשית במהירות וללא עיכובים דבר שבמקרים רבים חוסר כסף.


אופיר מנופים והובלות מספקת בנוסף :


• שירותי עבודות מנוף סל – שירותי הנפה בעזרת סל חוסכת זמן וכסף רב, בשנים האחרונות השירות מאוד נופץ בקרב גננים לגיזום עצים, חברת חשמל, חברת טלפון ועוד, ברשותנו משאית לצורך שירותי מנוף סל.


• עבודות מנוף עם כננת – נשיאה, הורדה והעלאה של ציוד כבד במיוחד בעזרת כננת, הנחת תשתיות עבודות אינסטלציה וצנרת ועוד.


• ועוד.


עבודות מנוף מיוחדות:


אופיר ספקים מתמחה בפירוק מפעלים, העברה והעתקה של מפעלים, ברשותנו ציוד וצוות בעל ניסיון רב בתחום העתקת מפעלים הן בהנפה של מכונות מיוחדות הן בשינוע של הציוד ועוד.


למידע נוסף ו/או להזמנת עבודה התקשר עכשיו050-576-5710.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

עבודות מנוף
עבודות מנוף זרוע
עבודת מנוף עם כננת
עבודות מנוף לקבלני בניין
מומחים בעבודות מנוף

עבודות מנוף 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים