עבודות מנוף

עבודות מנוף עם כננת


עבודות מנוף מתקדמות עם `אופיר מנופים והובלות` 

 

לקבלת מידע נוסף אודות עבודות מנוף עם כננת, התקשרו עכשיו: -050-576-5710

 

אנו בחברת אופיר מנופים והובלות מתמחים למעלה מ-15 שנים בביצוע עבודות מנוף עם כננת. ברשותנו כננת הידראולית בטיחותית בעלת יכולת נשיאה של עד מאה טון.


בעזרת הכננת אנו מבצעים מגוון רחב של עבודות, בכל סדר גודל, וערוכים לספק מענה גם לעבודות מורכבות במיוחד. הציוד החדיש, הצוות המיומן והשירות האישי עוזרים לנו להשלים בהצלחה כל פרויקט, ועשרות הלקוחות ששירתנו עד היום יכולים להעיד על כך.


אנו עובדים עם לקוחות מכל המגזרים, ומחויבים לעמידה בזמנים, למחירים שווים לכל כיס ולכללי הבטיחות המחמירים ביותר. נשמח לספק לכם ייעוץ ראשוני חינם.

עבודות מנוף עם כננת מאפשרות לנו לבצע עבודות מורכבות בעומק, ולמרות שלרבים נראה שכננת זו המצאה מודרנית וחדשה יחסית, ההיסטוריה מראה לנו אחרת.


כבר במאה ה-5 לפני הספירה מצאו תיאורים של כננת העשויה עץ, ותכליתה הייתה לעזור לעובדים למתוח חבלים על הדרדנלים. ובישראל...? ישנם ממצאים שמראים כי בתקופת הורדוס נעשה שימוש בכננת לצורך בניין בית המקדש השני.


כבר בימים קדומים נועדה הכננת לסייע בשינוע מטענים כבדים, והרעיון שמונח בבסיס הכננת המודרנית היה נוכח כבר בימים עברו. כיום נערכות מגוון רחב של עבודות מנוף עם כננת, כאשר הכננת המודרנית כוללת גלגל שעליו נכרך חבל חזק, המונע בכוח הידראולי או חשמלי ונבלם על פי רוב בעזרת ראצ`ט.


כיום, עבודות מנוף עם כננת מאפשרות לנו לבצע עבודות מגוונות בקלות ובמהירות, בעיקר עבודות שיש לבצע בעומק. כך למשל, עבודות מנוף עם כננת עוזרות לנו לבצע עבודות בבורות עמוקים, הנחת תשתיות כגון תשתית מים, חשמל, צנרת, ביוב, עוקבי מים, עבודות מנוף עם כננת מסייעות לנו בפעולות חילוץ והצלה (כגון חילוץ מכורים ומחצבים מתחת לאדמה וכן חילוץ רכבים תקועים), הו מסייעות בהעלאת חומרי בניין, כמו גם ציוד ומטען כבד אחר, בתחום הספנות, הכננת עוזרת בהורדת והעלאת העוגן וזה רק על קצה המזלג.לקבלת מידע נוסף אודות עבודות מנוף עם כננת, התקשרו עכשיו: -050-576-5710

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

עבודות מנוף
עבודות מנוף זרוע
עבודת מנוף עם כננת
עבודות מנוף לקבלני בניין
מומחים בעבודות מנוף

עבודות מנוף עם כננת 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים