עבודות מנוף

עבודות מנוף לקבלני בניין


קבלן בניין, מחפש חברה רצינית שתספק עבורך עבודות מנוף? זקוק להרמה או הובלה של חומרי בניין? אופיר מנופים צברה ניסיון ומוניטין על גבי שנים רבות ומתמחה באספקת שירותי עבודות מנוף על ידי משאיות מנוף מסוגים שונים למגוון עבודות מיוחדות. בין אם תצטרכו שירותי מנוף סל, מנוף הרמה, עבודת מנוף עם כננת, פירוק מפעלים, הובלת מכולות או כל עבודת מנוף אחרת אנו נספק עבורכם עבודה איכותית ובטיחותית וזאת על ידי כלי עבודה מתקדמים וחדשניים. חברתנו מספקת שירותי עבודות מנוף למגוון לקוחות וביניהם גם קבלני בניין.


ליצירת קשר עם חברת אופיר ספקים התקשרו לטלפון: 050-576-5710 או הכנסו ללשונית "צור קשר" באתר שלנו.


קבלן בבניין הוא בעל מקצוע עם אחריות וסמכות רבה ובין היתר, אחראי על יצירת הקשר עם חברות המספקות שירותי משאית מנוף להמשך ביצוע העבודה. אנו מספקים לקבלני הבניין שירות ייחודי ואיכותי של מגוון עבודות מנוף על ידי משאיות מנוף אשר עומדות בעומסים גבוהים במיוחד לציוד הקשור בבנייה. לצורך דוגמא, ברשותנו משאית ברמה גבוהה להרמה של 34-94 טון למטר שמגיעות עד 43 מטר. כושר ההרמה הגבוה של המשאית ואורך הזרוע מאפשרים לנו לבצע עבודות בקלות ובכך להפוך כל משימה לפשוטה יותר. את המשאית מפעילים צוות מיומן, אחרי ומנוסה אשר בקיא במשאית באופן מוחלט ומספק מענה ישיר לבעיות הצצות בשטח.


קבלני הבניין יוכלו להנות בחברתנו משירותי הובלת מכולות, כך שאם יצטרכו משרד נייד באתר הבנייה נוכל לשנע אותו עבורם. בנוסף, עבודות מנוף סל לעבודות בגובה כמו עמודי חשמל או תאורה, עבודת מנוף עם כננת לביצוע עבודות במקומות עמוקים ולעבודות הדורשות כושר משיכה גבוה. שילוב בין כלי עבודה מתקדמים וצוות שמתפעל אותם בעל פה הוא שילוב מנצח ומאפשר לנו לצמצם את הזמן של העבודה שמתבטא בסופו של דבר בחיסכון כספי שלכם.


בזמן יצירת הקשר עם הלקוח, אנו מנסים להבין את הציפיות ואת מה שרוצה להשיג בגמר העבודה. תיאום הציפיות בינינו לבין הלקוח מאפשר לנו ללמוד ולספק לכם את העבודה שבקשתם ללא אי הבנות מיותרות כמו חוסר מקום במשאית, אי יכולת להתמודד עם משקלים גבוהים ובניינים גבוהים. שביעות רצון הלקוח חשובה לנו ומהווה ערך עליון, לכן אנו משקיעים מאמצים רבים באספקת שירות אישי ואדיב ללא שום קשר לעבודה עצמה.

 
לבירורים נוספים, שאלות ומידע נוסף אודות עבודות מנוף של חברתנו תוכלו להתקשר ל: 050-576-5710, או דרך "צור קשר" באתר שלנו.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

עבודות מנוף
עבודות מנוף זרוע
עבודת מנוף עם כננת
עבודות מנוף לקבלני בניין
מומחים בעבודות מנוף

עבודות מנוף לקבלני בניין 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים