עבודות מנוף

עבודות מנוף זרוע


עבודות מנוף זרוע עם המומחים של `אופיר מנופים והובלות`


חברתנו מתמחה בעבודות מנוף זרוע, ואנו מעניקים את שירותינו לכל המגזרים. מאחורינו ניסיון רב שנים בביצוע עבודות מנוף מורכבות, ואנו גאים במאגר מנופים חדיש ומתקדם, לכולם כושר נשיאה גדול ויכולת הנפה גבוהה.


אנו מתאימים לכל לקוח את שירותי המנוף המתאימים ביותר עבורו ומעניקים ייעוץ ראשוני חינם.
נשמח לעמוד לשירותכם,  לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ, התקשרו עכשיו: 050-576-5710


עבודות מנוף מאפשרות לנו לבצע פעולות מורכבות בזמן קצר וביעילות מקסימאלית. אולם, רוב האנשים שבויים בהנחה כי עבודות מנוף לסוגיהן נועדו לשרת אך ורק את ענף הבניה. המציאות מראה מציאות מעט אחרת, יש עוד מגוון רחב של ענפים, תחומים ומגזרים שנהנים מכל היתרונות של עבודות מנוף, ביניהם אפשר למנות את הבאים:


עבודות מנוף למגזר הפרטי - לקוחות פרטיים לא אחת זקוקים לשירותי מנוף למשל במקרים שבהם רוצים לשפץ דירת פנטהאוז, כאשר רוצים להוסיף מרפסת, כאשר רוצים להוריד משא מאוד כבד מקומות גבוהות כגון צמחים גדולים, כאשר אדם פרטי מייבא מכולה עמוסה בטובין מחו"ל והוא צריך לשנע אותה מהנמל למקום אחסון. מקרה נוסף שבו לקוחות פרטיים נעזרים בשירותי מנוף הוא כאשר יש צורך לפנות פסולת. כל אלו הם רק חלק מהמקרים שבעטיים עבודות מנוף נדרשות למגזר הפרטי, ויש עוד רבים נוספים.


עבודות מנוף למגזר העסקי והציבורי – אם הלכתם ברחובות ערי הארץ, בוודאי ראיתם עצים גדולים ומעוצבים שמתנשאים לגובה, איך עיצבו אותם וגזמו אותם בצורה כל כך מדויקת בשחקים...? בעזרת משאית מנוף מיוחדת שמסוגלת להניף אדם אל על. כלומר המגזר החקלאי עושה שימוש תכוף בשירותי מנוף לצורך גיזום ועיצוב הנוף. אך לא רק מגזר זה, גם חברות פרסום עושות שימוש במנוף. בעזרת המנוף תולים שלטי חוצות ומודעות פרסום על בניינים גבוהים ועל עמודים. חברות תקשורת וסלולאר, שרוב עבודות ההתקנה והתחזוקה של כבלים ואנטנות מתבצעות בגובה מסתייעות באופן תכוף בשירותי מנוף, וגם כאשר רוצים להעביר מפעל ממקום אחד למקום אחר, נעזרים בשירותי מנוף לצורך העתקת המפעל.


לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ, התקשרו עכשיו:
050-576-5710

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

עבודות מנוף
עבודות מנוף זרוע
עבודת מנוף עם כננת
עבודות מנוף לקבלני בניין
מומחים בעבודות מנוף

עבודות מנוף זרוע 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים