עבודות מנוף

מנוף סל


אופיר מנופים והובלות מתמחים באספקת שירותי עבודות מנוף בכלל ואספקת שירותי עבודות מנוף סל בפרט, לפרטים נוספים לייעוץ ו/או להזמנת עבודה התקשר 050-576-5710.

 

עבודות מנוף סל הן פיתוח של העשורים האחרונים, והן נועדו לסייע לנו לבצע עבודות בגובה רב בצורה בטוחה. מבין האלטרנטיבות שקיימות כיום לביצוע עבודות בגובה מנוף הכולל סל הרמה, נחשב לאחד היעילים והגמישים ביותר.


בנוסף, כיום כבר יש חוקים ותקנות המסדירים עבודות מנוף סל, כללים בטיחותיים המבטיחים שימוש אופטיאלי בסל ההרמה.


מי זקוק לעבודות מנוף סל ? עבודות מנוף סל משרתות בעלי מקצוע ומגזרים רבים ומגוונים, ביניהם אפשר לציין:


• חקלאים וגננים - המגזר החקלאי מסתייע פעמים רבות בסל הרמה על מנת להרים ארגזים או סחורה וכן עבור גננים ומעצבי נוף שזקוקים למשל לבצע גיזום בגובה וכו`.


• חברות תקשורת וסלולאר –כבלים רבים של רשתות תקשורת וסלולאר נמצאים בשחקים: באנטנות גבוהות, על גבי גגות של בניינים גבוהים ובשטחים פתוחים. הדרך לתקן תקלות, להסדיר שינויים בקווי התקשורת ובאנטנות כרוכה בהרמת טכנאים לכבלי התקשורת הגבוהים וסל ההרמה מאפשר את הגישה לכל המקומות הגבוהים הללו, בקלות וברמת דיוק מיטבית.


• חברת החשמל - כידוע לכל אזרחי ישראל, כבלי החשמל המחברים את תושבי ישראל למערכת החשמל נמצאים בגובה, כדי לתקן נפילות מתח, כדי לרענן את תשתית החשמל ולשדרג אותה יש צורך להגיע לגבהים ואין זה נדיר לראות את טכנאי חברת החשמל נעזרים במנוף הכולל סל הרמה.


• שילוט חוצות – גם חברות שמעניקות שירותי פרסום בשלטי חוצות נעזרות בשירותי עבודות מנוף סל על מנת להדביק את שלטי החוצות של לקוחותיהן.


עבודות מנוף סל עם המומחים של אופיר מנופים והובלות


אנו בחברת `אופיר מנופים והובלות` מספקים עבודות מנוף סל לרפרטואר רחב של לקוחות, לרבות חברות תקשורת, חברות סלולאר, חברות פרסום, מעצבי נוף וגננים, משתלות וכן לגופים נוספים מהמגזר הציבורי, הפרטי והעסקי.


צוות התפעול שלנו הוא מיומן ומנוסה בתפעול משאיות מנוף סל, ואנו מחויבים לעבודה בטיחותית, מהירה ונקייה. הציוד החדיש שברשותנו עומד בחזית הטכנולוגיה ואנו מחזיקים בכל הביטוחים הנדרשים.


ביכולתנו לספק פתרונות הרמה לגובה למגוון רחב של פרויקטים ועבודות, גם המורכבות והרגישות ביותר.

עבודות מנוף סל נערכות במועד הרצוי ללקוח, בין אם בשעות היום ובין אם בשעות הלילה המאוחרות, והצוות המקצועי מקפיד לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו מראש.


למידע נוסף ו/או להזמנת עבודה התקשר עכשיו 050-576-5710

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

מנוף סל
שירותי מנוף הרמה
מנוף הרמה - יתרונות
סל הרמה

מנוף סל 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים