עבודות מנוף

מומחים בעבודות מנוף


חברת "אופיר מנופים והובלות" מתמחה ומספקת שירותי עבודות מנוף לתעשייה, מסחר, עסקים ולקוחות פרטיים. ברשות החברה מנופים בכל הגדלים לכל סוגי עבודות המנוף הקיימות: שירות, הובלה, הרמה, שינוע, פריקה, העברה, משיכה ועוד. לצד תודעת השירות הגבוהה של חברתנו אנו מקפידים על כל נהלי הבטיחות על מנת לשמור על רכושכם. חברתנו תשמח לספק לכם שירותי עבודות מנוף ולענות על כל שאלה, התקשרו לטלפון: 052-8620077.


מי שנמצא בתחום התעשייה, הבנייה וההובלות, מנופים הם חלק בלתי נפרד ממהלך העבודה. לא פעם קרה שהייתם זקוקים להובלה של חומרי בנייה, הרמת ציוד למקומות גבוהים, הרמת אנשי שירות להתקנת גופי תאורה בכבישים ועוד. כאמור, קיימות עבודות מנוף רבות לשימושים שונים וכעת נסקור בקצרה את העבודות מנוף הקיימות:


שינוע: בין אם אתה בעל מחסן, קבלן בניין, או אדם שעובד בענף הבנייה, סביר להניח שהיית זקוק לעבודות מנוף. הובלת מלגזה שנתקעה, העברת ציוד וחומרים מהמחסן ליעדם, שינוע מבנים ניידים ומכולות הם רק חלק מהעבודות אותם המנוף יכול לבצע. המנופים שברשותנו יכולים להתמודד עם משקלים גבוהים והוכיחו את ביצועם בעבר.


הרמה: במסגרת העבודה אנו עשויים להתמודד עם משקלים מאוד גבוהים שרק מנוף יכול להתמודד איתם. הרמת בלוקים ומשקלי כבדים לקומות עליונות של בניינים בתהליך בנייה, התקנה ותחזוקת עמודי חשמל ותאורה בכבישים, הרמת מכולות ומבנים ניידים תוך שמירה מקסימאלית על בטיחותכם ורכושכם. לקטגוריית ההרמה שייך "מנוף הסל" שתפקידו להרים אנשי שירות למקומות גבוהים לצביעה, תליית שלטים ופרסומות, תאורה בכבישים ועוד.


הובלה: מחסני עץ, בנייה, מתכת וברזל משתמשים רבות בשירותי הובלה של מנוף, אנו באופיר מנופים נבצע את ההובלה בשבילכם. ברשותנו מנופים שמסוגלים להתמודד עם משקלים ועומסים גבוהים מאוד ונוביל את קורות העץ, הבלוקים או סלילים ופרופילים כבדים של מתכת עבורכם אל היעד הרצוי תוך שמירה על החומרים לכל אורך הנסיעה. בנוסף אנו מציעים לרשות לקוחותינו הובלת מכולות סחורה בקירור, תוצרת חקלאית, סחורה המגיעה מהנמלים בארץ(עם אישור כניסה לכולם).כושר ההרמה הוא עד לגובה של 6 מטר תוך שמירה על תקני בטיחות מחמירים ובדיקה של קצין בטיחות מידי תקופה.


כמומחים בתחומנו בכל הקשור לעבודות מנוף, אתם יכולים להיות בטוחים ש"אופיר מנופים והובלות" תבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר לרשות לקוחותיה. למענה טלפוני, ייעוץ והצעות מחיר צרו עמנו קשר בטלפון:

052-8620077.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

עבודות מנוף
עבודות מנוף זרוע
עבודת מנוף עם כננת
עבודות מנוף לקבלני בניין
מומחים בעבודות מנוף

מומחים בעבודות מנוף 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים