עבודות מנוף

שינוע ציוד כבד


חברת אופיר מנופים מתמחה זה שנים רבות באספקת שירותי משאית מנוף למגוון תחומים ובעלי מקצוע רבים. הרמה, שינוע והובלה של ציוד קל וכבד הם רק חלק מהשירותים אותם אנו פורסי בפני לקוחותינו. אם חיפשת חברה עם ניסיון , מקצועיות ושירות ללא פשרות, חברת אופיר מנופים היא המתאימה ביותר עבורך. אל תהסס והתקשר עוד היום לקבלת שירות אדיב ואיכותי מחברתנו.

 

אופיר מנופים תשמח לעמוד לרשותך בכל עת לייעוץ, הכוונה ובירורים נוספים  - טלפון ליצירת קשר: 050-576-5710

 

אחד מכלי העבודה החשובים ביותר בתחום ההובלה של תעשייה, בניין וענפים שונים אחרים היא משאית מנוף. למשאית מנוף יתרונות רבים ומשמשת ככלי לצורך הרמה, הובלה, שינוע לרבות שינוע ציוד כבד. עסקים וחברות רבות נדרשות להשתמש בשירותי משאית מנוף לשינוע ציוד כבד כמו: הובלת מכולות, הובלת ברזל, הובלת ציוד מכאני כבד, חומרי בניין כמו עצים, בלוקים ורבים שונים אחרים. חברת אופיר מנופים מספקת שירות איכותי של שינוע ציוד כבד ואצלו תוכלו להוביל מכולות, ציוד כבד, חומרי בניין, הובלת מכולות והובלת ציוד וכל זאת תוך שימוש בכלי עבודה מתאימים למשקל הרב והובלה בטוחה מרגע ההעמסה עד לשלב הפריקה.

 

קיימות חברות רבות בשוק המפסקות שירותי שינוע והובלה, אך חשוב כי תבחרו בחברה אשר ברשותה האמצעים הדרושים לביצוע עבודות מנוף ושינוע ציוד כבד. על משאית המנוף להיות בעלת כושר העמסה גבוהה, ברשות חברתנו משאית מנוף להרמה של 94 - 34 טון למטר שמגיעות עד 43 מטר בזמינות כמעט מידית. באופן כזה, תדעו שהציוד והרכוש אותו תרצו לשנע יהיה בטוח במהלך כל העבודה. בין אם מדובר בגינון וגננים, עבודות מדופן חיצוני של בניין, פינוי ציוד כבד מבניין, הרמה של ציוד בניין או הנפה והובלה של ציוד או כל מגזר אחר אשר יבקש שירות שינוע ציוד כבד, אנו נבצע את העבודה באופן מקצועי.

 

אנו מאמינים כי מתן מענה מהיר ללקוח ומתן פתרון בעיות הם ערך חשוב בעבודתנו וזה לא יכל להתקיים ללא הצוות המיומן של אופיר מנופים. צוות שמכיר כל סוג עבודה ובמיולד שינוע של ציוד כבד, אשר יספק לכם מענה וייעוץ כיצד, איך ועם איזה כלי עבודה יש להשתמש בכדי שהשינוע יהיה קל, מהיר, איכותי ובטוח. אל תתפשרו על איכות של שירות, היא אחד הדברים החשובים שיקבעו את איכות העבודה ואת שביעות רצונכם ממנה.

 

התקשרו עוד היום לאופיר מנופים לשירות שינוע ציוד כבד, שירותי מנוף ויעמוד לרשותכם צוות מנוסה, מיומן ומקצועי כי אופיר מנופים היא החברה בשבילך, צרו איתנו קשר דרך הטלפון: 050-576-5710 או דרך "צור קשר" באתר.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

הובלות מנוף
מנוף להנפת ברזל בניין
הובלת והנפת ציוד לתעשייה
הובלת מנוף לקבלנים
הובלת מנוף לעסקים
הובלת ציוד כבד
הובלת כספות
הובלת עצים
הובלת מנוף לפרטיים
שינוע ציוד כבד

שינוע ציוד כבד 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים