עבודות מנוף

שירותי מנוף הרמה


אופיר מנופים מתמחים במתן שירותי מנוף הרמה, ברשותינו משאיות מנוף שמסוגלות לתת מענה לכל צורך לשירותי מנוף הרמה, לפרטים נוספים ו/או לייעוץ התקשר 050-576-5710

 

שירותי מנוף הרמה נדרשים במצבים רבים: כאשר צריך להרים ציוד גדול או כבד, למשל חומרי בניין לקומות גבוהות או כאשר נדרשים לבצע עבודות בגובה. כיום יש מגוון רחב של מנופי הרמה, וחשוב להתאים לכל פרויקט את מנוף ההרמה המתאים ביותר לפרויקט. על פי אילו קריטריונים מתאימים מנוף הרמה...? על כך בשורות הבאות.


• גובה העבודה הנדרשת – לא כל מנופי ההרמה נולדו באותו הגודל. יש מנופים שמגיעים לגבהים גבוהים יותר ויש כאלו שפחות. ההחלטה באיזה מנוף הרמה להשתמש תלויה במידה רבה בגובה אליו צריך להגיע. כך למשל עבודה בפרויקט בניה של גורד שחקים תדרוש מנוף הרמה גבוה יותר מעבודת גיזום של עצים נמוכים.


• משקל הנשיאה – פרמטר נוסף שמשפיע על בחירת המנוף הוא המשקל של המשא או הציוד אותו צריך להרים. יש מנופי הרמה שמסוגלים להרים ציוד במשקל של עשרות טונות, בעוד שישנם מנופי הרמה קטנים יותר שנועדו לעבודות פשוטות יותר ולמשאות קלים יותר.


• תנאי השטח – תנאי השטח יכולים להוות גורם נוסף וחשוב בבחירת מנוף הרמה והמשאית שנושאת אותו. גישה קשה או שבילים צרים מכתיבים במידה רבה את סוג המנוף והמשאית שמתאימים לעבודה. כך שאם מדובר, למשל, בפרויקט שכולל עבודה ברחובות צרים, חשוב לבחור משאית צרה יותר שתוכל לתמרן בתנאי השטח המאתגרים.


• סוג הפרויקט – מורכבותו של הפרויקט הוא פרמטר נוסף שיש לתת עליו את הדעת. לעיתים יש צורך רק בהרמה של ציוד לגובה, אולם יש מקרים רבים שבהם יש צורך במענה מקיף יותר. לדוגמה הובלת מכולות. הובלות מכולות דורשות לא רק הנפה לגובה כי אם גם פריקה, הובלה ושינוע ולעיתים אפילו אחסנה של המטען.


פרמטרים רבים משפיעים על בחירת מנוף ההרמה המתאים וחשוב להיות ערים לפרמטרים אלו בבואכם לבחור חברה שמספקת שירותי מנוף הרמה.


כאשר אתם בוחרים בחברת `אופיר מנופים והובלות` אתם יכולים להיות בטוחים שסוג מנוף ההרמה מותאם באופן מושלם לפרויקט שלכם. יתרה מכך, לכל עבודה אנו מצוותים את המנופאים המקצועיים והמנוסים ביותר, ומקפידים על עבודה מקצועית, זהירה ובטוחה.נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, ולהעניק לכם ייעוץ ראשוני חינם
לפרטים נוספים והזמנות התקשרו עכשיו: 050-576-5710

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

מנוף סל
שירותי מנוף הרמה
מנוף הרמה - יתרונות
סל הרמה

שירותי מנוף הרמה 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים