עבודות מנוף

פתרונות לשירותי מנוף, הובלה ושינוע בפריסה ארצית


אופיר מנופים והובלות: כל הפתרונות במקום אחד!


אנו מאמינים ששירות אישי ומענה מקיף לכל פרויקט הוא סוד ההצלחה שלנו בחברת אופיר מנופים והובלות. קהל לקוחותינו זוכה לפתרונות כוללים, משירותי מנוף ועד שירותי שינוע והובלה בפריסה ארצית, ואנו ערוכים לספק מענה למגוון סוגי עבודות, מהפשוטות ועד המורכבות ביותר.

 

לקבלת הצעות מחיר או ייעוץ בתחום שירותי משאית מנוף התקשר 050-576-5710


ברשותנו מגוון משאיות מנוף חדשות ואנו מספקים שירותי משאית מנוף בכל הארץ, אנו מחזיקים בכל הכיסויים הביטוחיים הנדרשים. צוותי העבודה מותאמים באופן אישי לכל פרויקט, בהתאם לאופייה ומורכבותה של העבודה, וכך גם הציוד.


אנחנו מספקים שירותי מנוף, הובלה ושינוע לכל חלקי הארץ, ועובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים וציבוריים. 

אם הגעתם עד כאן סימן שהבנתם ששירותי מנוף והובלה הכרחיים להשלמת הפרויקט שלכם: יכול להיות שאתם זקוקים לשירותי מנוף כדי להשלים פרויקט בניה, או שירותי מנוף לצורך גיזום עצים גבוהים. אולי אתם נדרשים להעביר מכונות תעשייתיות כבדות ממקום אחד למקום שני או שאתם צריכים לבצע עבודות מורכבות בגובה. כך או כך, ללא שירותי מנוף לא תוכלו להשלים את העבודה.


אחד האתגרים במציאת חברה שמספקת שירותי מנוף הוא התאמת המנוף לאופיו הייחודי של הפרויקט. מאחר ויש כיום לא מעט חברות שמספקות שירותי מנוף, חשוב לבחור את החברה המתאימה לכם ביותר, והנה כמה טיפים שיסייעו לכם:


יש עבודות שמסתכמות בהרמת ציוד לגובה או עבודות מנוף שנועדו לבצע עבודות בגובה, באמצעות סל הרמה מיוחד לאדם. במקרים כאלו כל מה שדרוש לכם הוא – שירותי מנוף. לעומת זאת, יש מקרים שבהם אין די בשירותי מנוף, למשל כאשר רוצים להביא מכולה מן הנמל. במקרה כזה, מעבר לשירותי המנוף שנחוצים לנו לצורך הנפת המכולה מהאוניה, אנו גם זקוקים לשירותי שינוע או הובלה. את המכולה יש להעביר לאחסון או לכל יעד אחר, עד אשר תכולת המכולה מתרוקנת. ובמקרים כגון אלו יש צורך בחברה שגם מספקת שירותי מנוף וגם מספקת שירותי שינוע, וכדאי לברר באם החברה שבה בחרתם מבצעת הובלות ליעדים הרצויים לכם. 

 

לקבלת מידע נוסף או לייעוץ ראשוני חינם,
התקשרו עכשיו אל אופיר מנופים והובלות 050-576-5710

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

שירותי מנוף
פתרונות לשירותי מנוף
שירות הובלות בעזרת מנוף
שירותי מנוף לענף הבנייה
שירותי מנוף והובלה

פתרונות לשירותי מנוף, הובלה ושינוע בפריסה ארצית 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים