עבודות מנוף

שירותי מנוף מקצועיים לענף הבניה


אופיר מנופים מתמחים במתן שירותי מנוף לענף הבנייה בכלל ולקבלנים בפרט, למידע נוסף ו/או לייעוץ אנא התקשרו 050-576-5710

שירותי מנוף לחברות המיישמות תמ"א 38

 

תמ"א 38 זוהי תוכנית שנועדה להקל על אזרחים שמתגוררים בבניינים ישנים שאינם עומדים בתקן של רעידות אדמה. התוכנית מציעה הקלות במס ואפילו פטורים שתכליתם לייצר תמריץ לחיזוק בניינים ישנים, כאלו שנבנו עד שנות ה-80 של המאה ה-20.


הסיבה שבעטייה המדינה החליטה על תמ"א 38 נעוצה בהעדר היכולת שלה לטפל בכל המבנים שנמצאים בישראל ואינם עומדים בתקן של רעידות אדמה, ומדובר במספר רב מאוד של מבנים. עקב כך, החליטה המדינה להעביר את האחריות על האזרחים, תוך מתן תמריצים.


מאז התוכנית אושרה,בשנת 2005, אלפי קבלנים ואזרחים בישראל החלו בחיזוק הבניינים, וכמו בענף הבניה כולו, גם לצורך יישום תמ"א 38 - שירותי מנוף שונים נדרשים. במסגרת יישום תמ"א 38 ניתן ליהנות מהוספת יחידות דיור, מהרחבה של דירות קיימות, מהוספת מרפסות, משיפור חזית הבניין, מהוספת מעלית, מהוספת מרחבים מוגנים, מהגדלת מקום החניה של דיירי הבניין ואפילו הוספת קומות נוספות, כאשר כדי ליישם כמעט כל אחת מהעבודות הללו דרושים שירותי מנוף. כך למשל, כדי לשפר את חזות הבניין, יש להיעזר בחברה שמספקת שירותי מנוף עם סל הרמה או כדי להוריד ציוד בניין כבד, יש צורך בעבודות מנוף.


חברת `אופיר מנופים והובלות` הוקמה לפני 15 שנה, ומאז עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם חברות נדל"ן, בניה ועם קבלנים, לרבות אספקת שירותי מנוף ליישום תמ"א 38.


שירותי מנוף לענף הבניה כוללים: הנפת ציוד כבד לגובה, ביצוע עבודות סל (להרמת אדם), עבודה עם כננת לצורך ביצוע עבודות עומק, פינוי פסולת, שינוע ציוד ואחסנה במקרה הצורך.


ברשותנו מאגר משאיות מנוף שכוללות בין היתר מנופים בעלי כושר הרמה של 94 טון מטר, ובעל זרוע של 43 מטר כמו גם משאיות מנוף בעל כושר הרמה של 45 טון ועוד.


נשמח לעמוד לשירותכם, ולספק ייעוץ ראשוני חינם.
לקבלת מידע נוסף אודות שירותי מנוף, התקשרו עכשיו:
050-576-5710

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

שירותי מנוף
פתרונות לשירותי מנוף
שירות הובלות בעזרת מנוף
שירותי מנוף לענף הבנייה
שירותי מנוף והובלה

שירותי מנוף מקצועיים לענף הבניה 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים