עבודות מנוף

שירותי מנוף והובלה


חברת אופיר מנופים והובלות מספקת שירותי הובלות ושירותי מנוף למגזרים השונים. אנו מציעים שירותי מנוף כבר למעלה מ-15 שנים וצברנו את הידע הדרוש על מנת לספק ללקוח איכות של שירות. בין שירותי המנוף שלנו תוכלו למצוא: הובלות, הובלת מכולות, מנוף סל, העברת מפעלים, שירותי מנוף עם כננת ועוד.
דרך יצירת הקשר בטלפון: - 050-576-5710.


הצורך בשירותי מנוף הפך להיות הכרחי לתעשייה, לפרט ולעסק. העברת דירה יכולה להיות מורכבת משום שלפעמים אנו נדרשים להעביר ריהוט כמו פסנתר לדוגמא שלא נכנס במפתן הדלת, הרמת ציוד כבד ועוד. ישנן חברות בעלות מכולות עם ציוד רב ולעיתים נדרשות לשנע אותן ממקום למקום, חברת אופיר מנופים והובלות מציעה שירותי הובלת מכולות וזאת ע"י מנופים שמיועדים לכך.


כאשר מבצעים עבודות חשמל כמו התקנת עמודי תאורה גבוהים בצידי הכביש, גיזום עצים, טלפוניה ועבודות בניין יש צורך בחברה המספקת שירותי מנוף סל. אנו מחזיקים לרשות לקוחותינו מנוף סל בטיחותי לביצוע עבודות בניין גבוהות. אם אתם זקוקים להובלה של חומרים כבדים כמו: מוטות ברזל ארוכים, קורות עץ, בלוקים תוכלו להיעזר בשירותי המנוף שלנו. אנו מחזיקים מנופים מסוגים רבים לשימושים שונים, ציוד חדיש ואיכותי כמו לדוגמא מנוף עם כושר הרמה של 34-94 טון ועד 43 מטר.


חברה המחזיקה מנופים ועוסקת בהובלות, חייבת להקפיד על כללי זהירות ובטיחות מהמחמירים ביותר. חברתנו מספקת שירותי מנוף בצורה בטיחותית, החזקת נהגי משאיות מיומנים, מפעילי מנוף מקצועיים שביצעו עבודות רבות בעבר ולהם הידע והניסיון בביצוע עבודות אלה. אנו מבינים שהציוד אותו אתם מעבירים בין אם הוא פרטי, עסקי או תעשייתי הוא יקר ערך ולכן, תוכלו להיות רגועים ושקטים כי הציוד אותו ביקשתם לשנע יגיע למקומו בבטחה.


התקשרו לחברת אופיר מנופים והובלות ונספק לכם שירות ללא פשרות, עבודה בטיחותית תוך התחשבות בזמן היקר שלכם.
להצעות מחיר, ייעוץ והכוונה התקשרו -050-576-5710.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

שירותי מנוף
פתרונות לשירותי מנוף
שירות הובלות בעזרת מנוף
שירותי מנוף לענף הבנייה
שירותי מנוף והובלה

שירותי מנוף והובלה 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים