עבודות מנוף

שירות הובלות בעזרת מנוף


זקוקים להובלת ציוד והוא כבד מידי? צריכים חברה שתספק לכם משאית מנוף? אופיר מנופים קיימת בדיוק בשביל זה. אנו מתמחים באספקת שירות של משאית מנוף גם להעמסת ציוד על ידי מנוף. מהיום אתם יכולים להפסיק לחפש להנות מחברה עם ניסיון של שנים רבות, אשר בצעה מגוון עבודות ברחבי הארץ. בין לקוחותינו תוכלו למצוא לקוחות עסקיים, תעשייתיים, חברות ולקוחות פרטיים רבים. אם אתם רוצים להנות משירות הובלות בעזרת מנוף, מצוות עובדים ועבודה איכותית – בחרו באופיר מנופים!


להזמנות, בירורים ושאלות נוספות בנוגע לשירות הובלות בעזרת מנוף התקשרו ל: 050-576-5710 או דרך "צור קשר" באתר.


ישנן הובלות מסויימות שהן כמעט בלתי אפשריות ללא שימוש במשאית מנוף. ניתן לראות זאת אצל קבלנים, עבודות בניין, הובלת ברזלים, חומרי בניין, עצים ואפילו הובלת כספות מאוד כבדות שרכב רגיל לא מסוגל לשאת. חברתנו לא מתפשרת על נושא הבטיחות בעבודה ולכן תייעץ לכם בכל הנוגע לסוג המשאית ושיטת העבודה למניעת נזקים מיותרים וביצוע עבודה חלקה. אנו נעמיד לרשותכם משאית אשר תעמוד בעומסים כבדים ושינועם ליעדים בכל רחבי הארץ, כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שכל הציוד מגיע בבטחה ליעדו.


הובלת מכולות בעזרת מנוף: הובלת מכולות למגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי על ידי משאית מנוף לשינוע בטוח. אנו מספקים עבו לקוחותינו שירות הובלת מכולות, כולל אישורי כניסה לכל הנמלים בארץ כך שאתם רציתם לשנע מכולה לאתר בנייה או לשימוש כמחסן בביתכם הפרטי או בעסק, אופיר מנופים תבצע עבורכם את המשימה על הצד הטוב ביותר.


הובלת חומרי בניין בעזרת מנוף: אנו החברה המתאימה ביותר להעמסת ברזלים, בלוקים, בלות כבדות, עצים ושאר חומרים בעומסים כבדים שזקוקים להרמה על ידי מנוף. אל תתפשרו על מחיר זול ועל חברה שלא צברה נסיון בתחום והבטיחו לעצמכם הרמת ציוד בטוח לכל יעד בארץ.
הובלה ימית והובלה יבשתית: אם הזמנתם מכולה עם ציוד מחו"ל, בין אם יקר, זול, שביר, עדין, כבד או קל ומכל סוג אפשרי שקיים, אנו נוכל לשנע אותו עבורכם תוך שמירה מתמדת על שלמותו, תוך מתן אחריות ובטיחות.

 


הובלת מפעל: אם בחרתם להעביר ולהעתיק את המפעל ליעד אחר, אנו נוכל לבצע את העבודה עבורכם בעזרת מנוף להעברת כל פסי היצור, המכונות וכלי העבודה הכבדים אל המפעל החדש.
אנו זמינים עבורכם בכל עת ונשמח אם תבחרו בנו כחברה לביצוע העבודה. אופיר מנופים מבצעת את העבודה ברמה גבוהה ומחזיקה צוות עובדים מקצועי ובעל ניסיון. הצוות שלנו ערוך ומוכן לכל אתגר ועבודה ובזכותו עבודה של אופיר מנופים היא בטיחותית, מקצועית ועם אחריות. מהיום אתם לא צריכים להתלבט יותר – אופיר מנופים לשירות הובלות בעזרת מנוף.


להזמנת משאית מנוף וביצוע מגוון עבודות, התקשרו לטלפון: 050-576-5710 או דרך "צור קשר" באתר שלנו.

להזמנת עבודה/להצעת מחיר
050-576-5710
ונשמח לעזור לך
צוות אופיר מנופים והובלות

שירותי מנוף
פתרונות לשירותי מנוף
שירות הובלות בעזרת מנוף
שירותי מנוף לענף הבנייה
שירותי מנוף והובלה

שירות הובלות בעזרת מנוף 
משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף משאית מנוף, עבודות מנו, הובלת מכולות, שירותי מנוף
 

אופיר מנופים והובלות -- מושב נחלים -- טלפון:050-576-5710 -- מייל : [email protected]

Powerd by: פורטל הובלות מנופים וגרריסטים